Specializujeme se na incomingovou turistiku v České republice

15

Years of Experience

For more than 15 years we have been fulfilling the dreams of our clients. Under the brand of Prague Inspiration, our parent company.

24 / 7

Last-minute reservations

You have decided to explore at the last minute? Our phone is open 24 hours a day.

TOUR

Tailor-made programs

We will organize everything you can think of and more. We offers tours and events like weddings, corporate events or river cruises.

About us illustration 1

Certifikovaní průvodci

Všichni naši průvodci jsou certifikovaní. Hodnocení je založeno pouze na jejich schopnostech a spokojenosti návštěvníků.

Kontaktujte nás
About us illustration 2

Služby šité na míru

Nabízíme kompletní řešení služeb šitých na míru v oblastech prohlídky s průvodcem, plavby po řece, přepravy a to vše v plném rozsahu pro skupiny i jednotlivce.

Kontaktujte nás
About us illustration 3

Slevy pro skupiny

Větší skupiny s námi šetří peníze. Čím více účastníků rezervuje, tím méně platíte.

Kontaktujte nás
About us illustration 4

Návštěvníci s omezenou pohyblivostí

Naše nabídka zahrnuje prohlídky pro osoby se zdravotním postižením nebo starší návštěvníky. Můžeme změnit délku trvání nebo trasu prohlídky tak, aby byla přístupnější pro klienty s omezením.

Kontaktujte nás

Náš tým

Šárka

Šárka má ráda výzvy, lidi, cestování, prostě život. Ve společnosti pracuje od roku 2010. V tomto čase si stihla odskočit na mateřskou dovolenou. Společnost řídí od roku 2019. Díky svým pobytům v USA, na Novém Zélandě nebo na Mallorce se zdokonalila v AJ, SP a NJ.

Pavlína

Pavlína je cestovatelka tělem i duší a poznávání světa jí pomohlo se ujistit o tom, že Praha patří mezi nejkrásnější města. Bude jejím potěšením Vám zařídit a zprostředkovat výlet právě po české stověžaté královně.

Alenka

Alena ráda cestuje po České republice i mimo ni, baví ji poznávat nová místa a zajímavé lidi. Své zkušenosti pak zúročuje při své práci v Prague Inspiration, kde od roku 2011 organizuje individuální a skupinové akce na míru.

Kateřina

Kateřina žila několik let ve Velké Británii, kde vystudovala Business Management. Miluje Prahu a dobrou kávu. Prague Inspiration řídila od roku 2011 do roku 2019, kdy odešla na mateřskou. Ve firmě zůstává jako pomocná síla.