Specializujeme se na incomingovou turistiku v České republice

19

LET ZKUŠENOSTÍ

Už více než 16 let plníme sny svých klientů. Víme, co se nejvíc líbí a co funguje.

TOUR

PROGRAM ŠITÝ NA MÍRU

Rádi pro Vás zajistíme vše, na co si vzpomenete. Nabízíme výlety po Praze i mimo město, ale také akce jako jsou svatební oslavy, firemní večírky nebo vyhlídkové plavby po Vltavě.

About us illustration 1

Certifikovaní průvodci

Všichni naši průvodci jsou certifikovaní. Hodnocení je založeno pouze na jejich schopnostech a spokojenosti návštěvníků.

Kontaktujte nás
About us illustration 2

Služby šité na míru

Nabízíme kompletní řešení služeb šitých na míru v oblastech prohlídky s průvodcem, plavby po řece, přepravy a to vše v plném rozsahu pro skupiny i jednotlivce.

Kontaktujte nás
About us illustration 3

Slevy pro skupiny

Větší skupiny s námi šetří peníze. Čím více účastníků rezervuje, tím méně platíte.

Kontaktujte nás
About us illustration 4

Návštěvníci s omezenou pohyblivostí

Naše nabídka zahrnuje prohlídky pro osoby se zdravotním postižením nebo starší návštěvníky. Můžeme změnit délku trvání nebo trasu prohlídky tak, aby byla přístupnější pro klienty s omezením.

Kontaktujte nás

Náš tým

Alenka

Alena ráda cestuje po České republice i mimo ni, baví ji poznávat nová místa a zajímavé lidi. Své zkušenosti pak zúročuje při své práci v Prague Inspiration, kde od roku 2011 organizuje individuální a skupinové akce na míru.

Kateřina

Kateřina žila několik let ve Velké Británii, kde vystudovala Business Management. Miluje Prahu a dobrou kávu. Prague Inspiration řídila od roku 2011 do roku 2019, kdy odešla na mateřskou. Ve firmě zůstává jako pomocná síla.